Psychology (1199 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 49.00 | 48.00 | 47.00 | 46.00 | 45.00 | 43.80 | 42.60 | 41.40 | 40.20 | 39.00 |
50 (35 total)
- Bascomb, Amy (Beechworth SC Beechworth)
- Basnayake, Chamara (Melbourne HS South Yarra)
- Bothe, Sarah (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Carnes, Lauren (Williamstown HS Williamstown)
- Chan, Yolanda (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Creelman, Anna (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Daniel, Stephanie (Methodist Ladies College Kew)
- Dawson, Andrew (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Dickinson, Hannah (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Graetz, Mallory (Luther College Croydon)
- Graham, Bridget (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Green, Lucinda (Ruyton Girls School Kew)
- Gulle, Kaitlyn (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Guz, Angelica (Toorak College Mount Eliza)
- Halliday, Robyn (Yarra Valley GS Ringwood)
- Jackson, Stephaniem (Siena College Camberwell)
- Jeffress, Sarah (Carey Baptist GS Kew)
- Jones, Alicia (Carey Baptist GS Kew)
- Khor, Eleanor (Firbank GS Brighton)
- Kilpatrick, Annie (Colac HS Colac)
- Lindsay, Sarah (Carey Baptist GS Kew)
- Lovelock, Nicholas (Carey Baptist GS Kew)
- Neilson, Zoe (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Nithianandan, Mithira (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- OBrien, Lyndsey (FCJ Benalla)
- Ottrey, Kate (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Procter, Kate (John Paul College Frankston)
- Raghavan, Karan (Melbourne HS South Yarra)
- Ralph, David (St Kevins College Toorak)
- Shnider, Natalie (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Taylor, Mardi (Methodist Ladies College Kew)
- Thomasson, Anita (Williamstown HS Williamstown)
- Weizman, Dana (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Wu, Fei (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Xie, Chen (Melbourne HS South Yarra)
49 (20 total)
- Abromwich, Michelle (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Banthia, Shraddha (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Brown, Marika (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Chen, Erica (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Dilley, Russell (Yarra Valley GS Ringwood)
- Hervatin, Michele (Catholic Ladies College Eltham)
- Hogan, Leah (Kilbreda College Mentone)
- Howden, Stephanie (Sacre Coeur Glen Iris)
- Kleinig, Esther (Loreto College Ballarat)
- Lowe, Amanda (The Peninsula School Mount Eliza)
- McKeon, Elana (St Margarets School Berwick)
- Mori, Bianca (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- ORorke, Lara (St Catherines School Toorak)
- Parthasarathy, Niranjana (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Patel, Pooja (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Por, Zhewei (Melbourne HS South Yarra)
- Sofo, Catrina (Essendon Keilor College Essendon)
- Walker, Karllie (Strathmore SC Strathmore)
- Walker, Stephanie (Methodist Ladies College Kew)
- Wight, Kimberley (Norwood SC Ringwood)
48 (30 total)
- Coad, Terri (Derrinallum P12 College Derrinallum)
- Dreyfus, Thomas (Melbourne HS South Yarra)
- Eddy, James (Carey Baptist GS Kew)
- Elhage, Jaclyn (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Fogg, Erin (Matthew Flinders Girls SC Geelong)
- Gray, Sarah (Catholic College Sale)
- Greenland, Erin (Our Lady Of Sion College Box Hill)
- Guilliatt, Courtney (Vermont SC Vermont)
- Hunter, Kelly (Vermont SC Vermont)
- Ito, Natsumi (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- Jenkins, Tara (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Katz, Shanee (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Kucic, Emily (Clonard College Geelong West)
- Leclercq, Caisha (Mt Lilydale Mercy College Lilydale)
- Livingstone, Eleanor (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- McEwin, Kate (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Meldrum, Francesca (Toorak College Mount Eliza)
- Morabito, Chiara (Genazzano FCJ Kew)
- Murray, Sara (Whittlesea SC Whittlesea)
- Parfett, Vanessa (Tintern Ggs Ringwood East)
- Radhakrishnan, Sujitha (Mentone Girls GS Mentone)
- Rahman, Rasha (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Rennie, Thomas (Woodleigh School Baxter)
- Sciuto, Anthony (St Kevins College Toorak)
- Scott, Karen (Ruyton Girls School Kew)
- Sedy, Taryn (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Szokovski, Miriam (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Watts, Leah (Horsham College Horsham)
- WilsonONeill, Emily (Strathmore SC Strathmore)
- Zhang, Yinchen (Melbourne HS South Yarra)
47 (43 total)
- Abeysekera, Keshia (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Amir, Danielle (St Michaels GS St Kilda)
- Arney, Edwina (Melbourne Girls College Richmond)
- Arnold, Melanie (Essendon Keilor College Essendon)
- Banerjee, Sakshi (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Bevege, Carlita (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Brady, Ashleigh (Mentone Girls GS Mentone)
- Brehaut, Rosemary (Waverley Christian College Wantirna South)
- Brennan, Lachlan (Ararat Community College - Secondary Ararat)
- Briones, Jamie (Melbourne HS South Yarra)
- Butler, Bryn (Trinity GS Kew)
- Caruana, Kathleen (Thomas Carr College Tarneit)
- Dechellis, Adam (Whitefriars College Donvale)
- Fitzpatrick, Emily (McKinnon SC McKinnon)
- Flack, Stephen (Flinders Christian Community College Tyabb)
- Green, Jo (Frankston HS Frankston)
- Greenwell, Jacinta (Our Lady Of Sion College Box Hill)
- Groves, Charissa (Rowville SC Rowville)
- Habib, Monique (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Hall, Rebecca (Methodist Ladies College Kew)
- Hanslow, Christy (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Hellyer, Emily (Catholic College Sale)
- Hintum, Fiona (Timboon P-12 School Timboon)
- Hodge, Emma (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Hodges, Scott (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Hong, Alice (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Hovorka, Jessica (Siena College Camberwell)
- Jarring, Emma (Kew HS Kew East)
- Jolly, Laura (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Katsoulis, Katrina (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- McLeod, Victoria (Brunswick SC Brunswick)
- Merry, Alicia (The Knox School Wantirna South)
- Molloy, Joanna (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Morrison, Kim (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Mylius, Amy (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Newton, James (Melbourne GS Melbourne)
- Smithies, Phoebe (Kyneton SC Kyneton)
- Stefanetti, Renae (Catholic College Sale)
- Sutton, Felicity (Box Hill HS Box Hill)
- Ticehurst, Kylie (Essendon Keilor College Essendon)
- Williams, Kristen (Essendon Keilor College Essendon)
- Winter, Sarah (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Wong, Avelyn (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
46 (61 total)
- Andrew, Nicole (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Arnold, Geoffrey (Melbourne HS South Yarra)
- Barclay, Sarah (Trinity College Colac)
- Bradley, Aimee (St Columbas College Essendon)
- Brew, Amelia (Niddrie SC Niddrie)
- Chaplin, Melissa (Braemar College Woodend)
- Chapman, Sarah (St Margarets School Berwick)
- Dagan, Maya (McKinnon SC McKinnon)
- Dluzniak, Amy (Genazzano FCJ Kew)
- Fairweather, Amanda (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Fernando, Natashya (Santa Maria College Northcote)
- Figgis, Catherine (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Fitzgerald, Kate (Newhaven College Newhaven)
- Frith, Samantha (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Gagliardi, Belinda (Siena College Camberwell)
- Gorrie, Danielle (Keilor Downs College Keilor Downs)
- Graham, Belinda (Firbank GS Brighton)
- Hall, Melissa (Catholic College Wodonga)
- Hamilton, Lisa (Siena College Camberwell)
- Higgins, Hannah (Ballarat GS Wendouree)
- Ivory, Alicia (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Jedwab, Abbie (Sacre Coeur Glen Iris)
- Jolly, Anna (Wanganui Park SC Shepparton)
- Josyula, Manoja (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Kerr, Chantelle (Clonard College Geelong West)
- Kidd, Sarah (Genazzano FCJ Kew)
- Kim, Soojung (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Knight, Tenille (Frankston HS Frankston)
- Kugathasan, Vanessa (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Lloyd, Anita (Ararat Community College - Secondary Ararat)
- Loh, Grace (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Mak, Ashley (Balwyn HS Balwyn North)
- McCormack, Julie (Galen College Wangaratta)
- McIntyre, Rhiannon (Essendon Keilor College Essendon)
- McMahon, Caitlin (Balwyn HS Balwyn North)
- Measday, Rebecca (Marian College Ararat)
- Meek, Adrienne (Genazzano FCJ Kew)
- Mein, Alicia (Avila College Mount Waverley)
- Michael, Albertine (Galen College Wangaratta)
- Moore, Heidi (Eltham College Of Education Research)
- Nagorcka, Sarah (Monivae College Hamilton)
- OGorman, Bronwyn (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- OHalloran, Kate (Firbank GS Brighton)
- Papadinas, Lisa (Santa Maria College Northcote)
- Phillips, Shannon (Tyrrell College Sea Lake)
- Poolen, Yvonne (Cae Melbourne)
- Pow, Amanda (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Savage, Caitlin (Christian College Institute Of Senior Education Waurn Ponds)
- Shi, Angela (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Simkin, Johanna (Catholic College Sale)
- Tankristanto, Stephanie (Sacre Coeur Glen Iris)
- Taylor, Anna (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Thai, Angel (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Thomev, Velika (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Toman, Lukas (Melbourne HS South Yarra)
- Tonson, Nicola (Balwyn HS Balwyn North)
- Visser, Kimberly (Aquinas College Ringwood)
- Vorkapic, Ilijana (Dandenong HS Dandenong)
- Wade, Sarah (Pakenham SC Pakenham)
- Wei, Jenny (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Whiteside, Hanna (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
45 (81 total)
- Allison, Fraser (Melbourne HS South Yarra)
- Altstock, Samantha (Brentwood SC Glen Waverley)
- Baxter, Alycia (Mordialloc College Mordialloc)
- Bones, Sarah (Buckley Park College Essendon)
- Bowen, Vanessa (Benalla College - Faithfull Benalla)
- Braver, Taryn (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Bruce, Stuart (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Buckley, Claire (Princes Hill SC Carlton North)
- Campbell, Nyree (McKinnon SC McKinnon)
- Cavnoudias, Samuel (Haileybury College Keysborough)
- Chau, Jillianzhiyin (Strathmore SC Strathmore)
- Chooi, Melissa (Balwyn HS Balwyn North)
- Connley, Aleah (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Corbett, Susannah (Genazzano FCJ Kew)
- Coupe, Benjamin (Melbourne HS South Yarra)
- Cox, Rachael (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Craven, Gemma (St Francis Xavier College Beaconsfield)
- Dacosta, Cheryl (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Dalton, Lucy (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Desavery, Louise (MacLeod College MacLeod)
- Dilkesfrayne, Ella (University HS Parkville)
- Eckersley, Chloe (St Michaels GS St Kilda)
- Edwards, Adelle (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Elefteriadis, Nikolas (Kew HS Kew East)
- Eyles, Lisa (Doncaster SC Doncaster)
- Falcke, Lowan (Box Hill HS Box Hill)
- Fernandez, Allison (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Franklin, Zuleika (Kilbreda College Mentone)
- Fuller, Sharon (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Furletti, Rachele (Genazzano FCJ Kew)
- Galati, Adrian (Whitefriars College Donvale)
- Garbossa, Jacquelin (Padua College Mornington)
- Grant, Kirsten (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Greenwell, Brendan (Trafalgar HS Trafalgar)
- Henneron, Dorian (The Knox School Wantirna South)
- Hill, Lauren (Flinders Christian Community College Tyabb)
- Hobbs, Rhianna (Western Heights College Geelong North)
- Hopman, Kirsty (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Hoskin, Alisa (Notre Dame College Shepparton)
- Hundal, Katrina (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Hutton, James (Princes Hill SC Carlton North)
- Jacobs, Ruth (Methodist Ladies College Kew)
- Jones, Harvey (MacLeod College MacLeod)
- Kenneth, Amy (Bentleigh SC Bentleigh East)
- Lai, Kim (Carey Baptist GS Kew)
- Laidley, Brooke (Essendon Keilor College Essendon)
- Lau, Carina (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Lilja, Erin (Mentone Girls SC Mentone)
- Limb, Sharne (Carey Baptist GS Kew)
- Loosmore, Penny (Presentation College Windsor)
- Ludlow, Alison (Ovens College Wangaratta)
- Mahoney, Claire (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- McStay, Rebecca (Catholic Ladies College Eltham)
- Mileska, Sonja (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Mu, Daniel (Box Hill HS Box Hill)
- Murray, Phoebe (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- OBrien, Alana (Eltham College Of Education Research)
- Pena, Raquel (Genazzano FCJ Kew)
- Percival, Chiori (Wesley College Melbourne)
- Perera, Dinesha (Methodist Ladies College Kew)
- Prickett, Christina (Kingswood College Box Hill)
- Schattner, Nicole (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Scholes, Will (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Shalit, Dionne (Bialik College Hawthorn East)
- Shuttleworth, Rebecca (Loreto College Ballarat)
- Sonnemann, Maryanne (Genazzano FCJ Kew)
- Squires, Fleur (Carey Baptist GS Kew)
- Stewart, Anne (Aquinas College Ringwood)
- Strus, Katarzyna (Kilbreda College Mentone)
- Szatsznajder, Lisa (Firbank GS Brighton)
- Tsolos, Athanasia (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Turner, Kate (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Varelas, Lee (Doncaster SC Doncaster)
- Waanders, Giselle (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Wallace, Ashlee (Boronia Heights College Boronia)
- Wallis, Jessica (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Walshhowe, Allara (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Warwick, Gemma (Templestowe College Templestowe Lower)
- Watterson, Elizabeth (Waverley Christian College Wantirna South)
- Xie, Kelly (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Zhang, Anna (MacRobertson Girls HS Melbourne)
44 (110 total)
- Ahmad, Sheliza (Taylors College Melbourne)
- Amon, Ildiko (Methodist Ladies College Kew)
- Anastasiou, Helen (Marian College Sunshine Sunshine West)
- Armstrong, Bridget (Our Lady Of Sion College Box Hill)
- Armstrong, Christopher (Melbourne HS South Yarra)
- Arnett, Kathryn (Galen College Wangaratta)
- Azaria, Tahlia (McKinnon SC McKinnon)
- Balme, Jackson (St Kevins College Toorak)
- Barbetti, Rebecca (Birchip P-12 School Birchip)
- Beckman, Daniel (Melbourne HS South Yarra)
- Beesley, Kate (St Columbas College Essendon)
- Bennett, Alice (Ruyton Girls School Kew)
- Besim, Aishe (Kyabram SC Kyabram)
- Blakeley, Donna (Wesley College Melbourne)
- Bull, Stephanie (St Catherines School Toorak)
- Cameron, Alexandra (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Chant, Rebecca (Catholic College Wodonga)
- Chau, Caroline (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Chong, Courtney (Box Hill HS Box Hill)
- Chong, David (Melbourne HS South Yarra)
- Desouza, Sheena (Aquinas College Ringwood)
- Dickie, Tessa (Mowbray College Melton)
- Donaldson, Lucy (Frankston HS Frankston)
- Dyason, Sophie (Thornbury Darebin SC Thornbury)
- Edgerton, Stephanie (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Edwards, Paul (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Eva, Briege (Sacre Coeur Glen Iris)
- Exner, Jessica (Flinders Christian Community College Tyabb)
- Ferretti, Rebecca (Salesian College Sunbury)
- Forster, Joshua (St Josephs College Newtown)
- Fraser, Ingrid (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Genat, Anna (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Goldwater, Naomi (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Gorman, Claire (Genazzano FCJ Kew)
- Grouios, Stephanie (Doncaster SC Doncaster)
- Gugleta, Zdravka (Cae Melbourne)
- Hele, Lauren (Norwood SC Ringwood)
- Ho, Katrina (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Hogan, Kirrilee (Belmont HS Belmont)
- Holmes, Ella (Kew HS Kew East)
- Hood, Tessa (Frankston HS Frankston)
- Hopkinson, Laura (Firbank GS Brighton)
- Horden, Alana (Tintern Ggs Ringwood East)
- Jenkin, Michaela (Balwyn HS Balwyn North)
- Johnson, Eleni (Lyndale SC Dandenong North)
- Jolly, Jessica (Salesian College Sunbury)
- Kinross, Hannah (Mater Christi College Belgrave)
- Kretzenbacher, Julia (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Lane, Tammy (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Leigh, Danielle (Eltham College Of Education Research)
- Leman, Nicholas (MacLeod College MacLeod)
- Leung, Calvin (Notre Dame College Shepparton)
- Lim, Andrew (Melbourne HS South Yarra)
- Lofts, Tamsin (Presentation College Windsor)
- Macri, Jessica (Santa Maria College Northcote)
- Maine, Sarah (Kilbreda College Mentone)
- Martin, Sarah (FCJ Benalla)
- Martin, Sarah (Genazzano FCJ Kew)
- Martins, Jessica (Academy Of Mary Immaculate Fitzroy)
- Masip, Amanda (Brentwood SC Glen Waverley)
- Matton, Christopher (Essendon Keilor College Essendon)
- McIver, Jessica (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- McLaine, Samantha (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- McLean, Alison (Forest Hill College Burwood East)
- McLean, Elizabeth (Stawell SC Stawell)
- McLean, Jessica (MacLeod College MacLeod)
- McMullan, Patricia (Wesley College Melbourne)
- McPhie, Skye (Methodist Ladies College Kew)
- McQuillen, Marika (McKinnon SC McKinnon)
- Memon, Anza (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Milne, Chloe (Kilbreda College Mentone)
- Mitchem, Felicity (Wesley College Melbourne)
- Naranong, Chula (Scotch College Hawthorn)
- Nguyen, Kimanh (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Nguyen, Thao (Gilmore College For Girls Footscray)
- Nicholls, Emma (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Nightingale, Helen (Wanganui Park SC Shepparton)
- Norden, Sophie (Galen College Wangaratta)
- Odou, Natasha (Blackburn HS Blackburn)
- Ong, Rachel (Methodist Ladies College Kew)
- Paily, Bijin (Melbourne HS South Yarra)
- Papas, Christopher (Melbourne HS South Yarra)
- Parker, Jenica (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Payne, Michael (Mentone GS Mentone)
- Peace, Greer (St Josephs College Echuca)
- Pejic, Daniel (St Josephs College Newtown)
- Pollard, Ben (St Josephs College Newtown)
- Rana, Daniel (De La Salle College Malvern)
- Renshaw, Fiona (Flinders Christian Community College Tyabb)
- Sattler, Ashley (St Leonards College Brighton East)
- Schot, Megan (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Shakespeare, Tara (Luther College Croydon)
- Smith, Hailey (Bellarine SC Drysdale)
- Smith, Laura (Patterson River SC Carrum)
- Svetina, Samantha (Our Lady Of Sion College Box Hill)
- Sweeney, Lucy (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Swingler, Tahlia (Tintern Ggs Ringwood East)
- Thai, Sonia (Vermont SC Vermont)
- Tomasich, Loren (Waverley Christian College Wantirna South)
- Tope, Madeleine (Melbourne Girls College Richmond)
- Torcasio, Clarissa (Pascoe Vale Girls SC Pascoe Vale)
- Tse, Shirlaine (Balwyn HS Balwyn North)
- Tzountzourkas, Renee (Wanganui Park SC Shepparton)
- Watson, Emily (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- White, Josephine (Tintern Ggs Ringwood East)
- Whiteley, Emma (Eltham College Of Education Research)
- Wilson, Emma (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Wilson, Stephanie (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Yacobi, Doran (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Ziagas, Nikki (Mentone Girls SC Mentone)
43 (135 total)
- Abo, Yara (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Allen, Elizabeth (Sunbury Downs SC Sunbury)
- Arnup, Jessica (Drouin SC Drouin)
- Ashmore, Sarah (Vermont SC Vermont)
- Assouad, Zeina (Loreto College Ballarat)
- Avram, Carmen (Dandenong HS Dandenong)
- Baic, Natalie (Avila College Mount Waverley)
- Balasubramanian, Shweta (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Batten, Alexandra (Genazzano FCJ Kew)
- Beardall, Elsie (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Benke, Lyndon (Whitefriars College Donvale)
- Blake, Emily (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Blakey, Amanda (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Braver, Daniel (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Brookes, Jennifer (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Browne, Lauren (Camberwell Anglican Girls GS Canterbury)
- Bruce, Gillian (Wheelers Hill SC Wheelers Hill)
- Burnett, Nicholas (Trinity GS Kew)
- Carnaby, Elsa (The Peninsula School Mount Eliza)
- Carpenter, Adele (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Carr, Andrew (Melbourne HS South Yarra)
- Carruthers, Stacey (Mentone Girls GS Mentone)
- Cavuoto, Marina (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Connell, Laura (Galen College Wangaratta)
- Cottle, Samuel (University HS Parkville)
- Couchman, Abbie (University HS Parkville)
- Cox, Mark (MacLeod College MacLeod)
- Cromie, Anna (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Curd, Helen (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Dasilva, Ben (St Bernards College Essendon)
- Ding, Nina (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Elliott, Aimee (Toorak College Mount Eliza)
- Every, Sarah (Benalla College - Faithfull Benalla)
- Farinaccio, Lida (Melbourne Girls College Richmond)
- Ferguson, Katy (Maryborough Regional College Maryborough)
- Filipovic, Mark (St Leonards College Brighton East)
- Fitt, Kimberley (Dromana SC Dromana)
- Fornaro, Stephanie (Viewbank College Rosanna)
- Forsyth, Kate (St Helena SC Eltham)
- Forti, Jenny (Footscray City College Footscray)
- Gencic, Emilia (St Catherines School Toorak)
- George, Alice (Cae Melbourne)
- Georgiadis, Nikki (Melbourne Girls College Richmond)
- Gonzalez, Iris (Marian College Sunshine Sunshine West)
- Gordon, Edith (McKinnon SC McKinnon)
- Grant, Melissa (Pakenham SC Pakenham)
- Greasley, Melanie (Carey Baptist GS Kew)
- Green, Sarah (Korumburra SC Korumburra)
- Haines, Angela (Catholic College Sale)
- Haines, Elizabeth (Catholic College Sale)
- Hogan, Sarah (Kilbreda College Mentone)
- Hogendoorn, Emma (Christian College Institute Of Senior Education Waurn Ponds)
- Hunt, Alice (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Iyer, Kiran (Melbourne HS South Yarra)
- Johnson, Kara (Salesian College Sunbury)
- Julian, Stephanie (Oxley College Chirnside Park)
- Junor, Susannah (Cae Melbourne)
- Khalaf, Amanda (Lyndale SC Dandenong North)
- Kolac, Alexandra (Blackburn HS Blackburn)
- Kornacki, Jessica (Mentone Girls GS Mentone)
- Kozica, Samantha (Bialik College Hawthorn East)
- Kozlovski, Mary (Sacre Coeur Glen Iris)
- Krause, Samantha (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Lam, Maggie (Brentwood SC Glen Waverley)
- Latch, Elena (Brighton SC Brighton East)
- Leung, Ronald (Melbourne HS South Yarra)
- Levy, Jenna (Tintern Ggs Ringwood East)
- Lewis, Hannah (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Lingard, Katherine (Methodist Ladies College Kew)
- Ljiljak, Lauren (University HS Parkville)
- Long, Prue (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Lucas, Laura (The Knox School Wantirna South)
- Luu, Yvonne (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- MacPherson, Clementine (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Maddison, Annmarie (St Josephs College Echuca)
- Maini, Gemma (The Peninsula School Mount Eliza)
- Mak, Winnie (Mill Park SC Epping)
- Malcher, Stephanie (Loreto College Ballarat)
- Mangubat, Carlos (Melbourne HS South Yarra)
- Masson, Jessica (Eltham College Of Education Research)
- McGuckian, Alice (Bendigo Senior SC Bendigo)
- McKenney, Nicole (Genazzano FCJ Kew)
- McNamara, Elizabeth (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Milton, Kate (Princes Hill SC Carlton North)
- Minogue, Kristen (Aquinas College Ringwood)
- Moi, Victor (Balwyn HS Balwyn North)
- Molnar, Melissa (Nazareth College Noble Park)
- Moore, Courtney (Catholic College Sale)
- Morison, Anna (Bellarine SC Drysdale)
- Morris, Hayley (Boronia Heights College Boronia)
- Morris, Katherine (Mentone Girls GS Mentone)
- Muller, Alisha (Catholic College Sale)
- Mulvey, Edward (Melbourne HS South Yarra)
- Murphy, Catherine (The Peninsula School Mount Eliza)
- Norrie, Eliza (Ruyton Girls School Kew)
- Oliver, Arlen (Melbourne Girls College Richmond)
- Paterson, Amanda (Cae Melbourne)
- Pels, Mallory (Frankston HS Frankston)
- Penberthy, Jun (Melbourne HS South Yarra)
- Pennacchia, Jessica (Aquinas College Ringwood)
- Pereirasmith, Matt (St Kevins College Toorak)
- Perkins, Amy (Aquinas College Ringwood)
- Petering, Kelly (Kilbreda College Mentone)
- Power, Victoria (Trinity GS Kew)
- Price, Brooke (Stawell SC Stawell)
- Provatas, Nichole (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Rice, Edward (Melbourne GS Melbourne)
- Rutter, Sarah (Clonard College Geelong West)
- Ryan, Brigit (Kew HS Kew East)
- Schmidt, Sophie (Doncaster SC Doncaster)
- Shuttleworth, Katrina (Newhaven College Newhaven)
- Snell, Penelope (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Spooner, Ellen (St Michaels GS St Kilda)
- Stamboulakis, Eleni (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Symington, Janine (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Tang, Joanne (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Thom, Laura (Avila College Mount Waverley)
- Thornton, Jessica (Genazzano FCJ Kew)
- Tobin, Kelly (Rochester SC Rochester)
- Trouse, Melody (Ivanhoe GS Ivanhoe)
- Tucker, Vanessa (Aquinas College Ringwood)
- Turk, Brianne (Mildura Senior College Mildura)
- Vandermey, Allanah (Loreto College Ballarat)
- Vanrullen, Ashley (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Vanvelzen, Stephanie (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Verstraelen, Krista (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Walker, Claire (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Watts, Caroline (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Weichard, Aidan (St Kevins College Toorak)
- Weiss, Jacob (Trinity College Colac)
- Wheat, Elizabeth (Tintern Ggs Ringwood East)
- Windebank, Stephanie (Tintern Ggs Ringwood East)
- Worboys, Heather (Yarram SC Yarram)
- Xue, Janice (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Young, Claire (Canterbury Girls SC Canterbury)
42 (183 total)
- Adams, Chanelle (Lilydale HS Lilydale)
- Afaghikatibi, Sara (Mill Park SC Epping)
- Angel, Bernard (St Bernards College Essendon)
- Arena, Jessica (Loyola College Watsonia)
- Arnold, Madeleine (Camberwell HS Canterbury)
- Baker, Anne (Mirboo North SC Mirboo North)
- Banbury, Jenna (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Bartlett, Emily (Carey Baptist GS Kew)
- Bassanese, Danielle (Catholic College Sale)
- Batschowanow, Dominique (Berwick SC Berwick)
- Bayard, Brigitte (St Margarets School Berwick)
- Beath, Kara (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Bell, Henry (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Bell, Kandice (Horsham College Horsham)
- Beveridge, Danielle (Maranatha Christian School Endeavour Hills)
- Binnington, Elise (Brighton SC Brighton East)
- Birtles, Sarah (Sacre Coeur Glen Iris)
- Bish, Lindsey (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Bonaddio, Natalie (Santa Maria College Northcote)
- Bosher, Luke (Melbourne HS South Yarra)
- Bourke, Michelle (Monivae College Hamilton)
- Bucovaz, Kate (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Buttner, Stephanie (Genazzano FCJ Kew)
- Caddy, Cheyney (Shelford Girls Grammar Caulfield)
- Cain, Or (The King David School Armadale)
- Cameron, Sarah (Brauer College Warrnambool)
- Campher, Rebecca (MacLeod College MacLeod)
- Carvalho, Samantha (Kilbreda College Mentone)
- Castagnini, Laura (Loyola College Watsonia)
- Chapple, Rhea (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Cheers, Luke (Mt Lilydale Mercy College Lilydale)
- Chenyimei, Milin (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Christie, Heath (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Chuanon, Janet (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Cicionikolsky, Daniel (Northcote HS Northcote)
- Clarke, Jillian (Benalla College - Faithfull Benalla)
- Coates, Bethany (Norwood SC Ringwood)
- Conrick, Audrey (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Cornehls, Gina (Nazareth College Noble Park)
- Cramb, Joanna (Viewbank College Rosanna)
- Crooks, Alexandra (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Crosbiewatters, Alexander (Melbourne HS South Yarra)
- Cull, Emily (Aquinas College Ringwood)
- Dare, Aimee (University HS Parkville)
- Delloro, Hayley (Galen College Wangaratta)
- Deng, Linda (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- Do, Stephen (Melbourne HS South Yarra)
- Domingo, Riza (Avila College Mount Waverley)
- Donley, Matthew (Melbourne HS South Yarra)
- Dowman, Danielle (Beaconhills College Pakenham)
- Driscoll, Caitlin (Colac HS Colac)
- Dunbar, Ailsa (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Fernando, Ayal (Melbourne HS South Yarra)
- Fernando, Pujitha (Melbourne HS South Yarra)
- Fox, Mahala (Aquinas College Ringwood)
- Freeman, Marley (St Josephs College Mildura)
- Gale, Laura (The Knox School Wantirna South)
- Gardner, Joanne (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Garuda, Shreyas (Melbourne HS South Yarra)
- Gill, Samuel (The Peninsula School Mount Eliza)
- Goldsworthy, Kay (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Gonzales, Resty (Whitefriars College Donvale)
- Gordes, Broderick (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Gould, Alison (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Grammenos, Georgia (FCJ Benalla)
- Grant, Bethany (Genazzano FCJ Kew)
- Grant, Julian (The Peninsula School Mount Eliza)
- Gunn, Rebekah (Waverley Christian College Wantirna South)
- Hance, Lana (Leongatha SC Leongatha)
- Hannah, Melanie (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Harrison, Lorinda (Stawell SC Stawell)
- Harvey, Erin (Loreto College Ballarat)
- Heymanson, Jonathon (Cae Melbourne)
- Hill, Catherine (Catholic College Wodonga)
- Hill, Julieanne (Galvin Park SC Werribee)
- Hilliard, Brendan (Aquinas College Ringwood)
- Hochberg, Jessica (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- Hogan, Katherine (Alexandra SC Alexandra)
- Huggard, Alyce (Kyabram SC Kyabram)
- Hughes, Felicity (Forest Hill College Burwood East)
- Hullin, Karie (Blackburn HS Blackburn)
- Imfeld, Sarah (Lyndale SC Dandenong North)
- Ingamells, Adam (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Innes, Kaleigh (Beaconhills College Pakenham)
- Javed, Aiesha (Eumemmerring College Hallam)
- Karmouche, Sally (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Kirkham, James (St Kevins College Toorak)
- Krishnan, Lalitha (Lyndale SC Dandenong North)
- Kumar, Shakira (Balwyn HS Balwyn North)
- Lang, Thomas (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Langdon, Belinda (Melbourne Girls College Richmond)
- Leary, Renee (Covenant College Bell Post Hill)
- Lee, Alexander (Melbourne HS South Yarra)
- Lefebvre, Sarah (Karingal Park SC Frankston)
- Lewis, Emma (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Lobo, Stacey (St Johns Regional College Dandenong)
- Mace, Rachel (Nazareth College Noble Park)
- Makin, Julia (Luther College Croydon)
- Maneck, Bhavik (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Marin, Amy (Bialik College Hawthorn East)
- Matheou, Elaine (Aquinas College Ringwood)
- Mathews, Jennifer (Norwood SC Ringwood)
- Mattingley, Katrina (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Maxwell, Megan (Catholic College Sale)
- McCracken, Blaine (Boronia Heights College Boronia)
- McDonald, Amy (Murtoa P-12 College Murtoa)
- McFadries, James (Haileybury College Keysborough)
- McLaurin, Rebecca (Galen College Wangaratta)
- Mendozahart, Phoebe (Brighton SC Brighton East)
- Meyer, Caitlin (Aquinas College Ringwood)
- Miller, Jade (Pakenham SC Pakenham)
- Miller, Jason (The King David School Armadale)
- Mitchell, Chantelle (Aquinas College Ringwood)
- Mitchell, Jessica (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Moloney, Lisa (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Moyle, Candice (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Ngowsirimanee, Monchanok (Firbank GS Brighton)
- Nguyen, Victoria (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Nicholson, Jacinta (Timboon P-12 School Timboon)
- Nicol, Catherine (Ringwood SC Ringwood)
- Obialor, Jessie (Mt Lilydale Mercy College Lilydale)
- Ogilvie, Annilea (Catholic College Sale)
- Olah, Allana (Rosebud SC Rosebud)
- Pace, Carmen (Ave Maria College Aberfeldie)
- Palmer, Lucia (Mt Erin College Frankston)
- Pereira, Shivaun (St Columbas College Essendon)
- Petschack, Emma (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Pike, Kate (St Helena SC Eltham)
- Pillay, Adrian (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Pillay, Nally (Killester College Springvale)
- Porter, Nicole (The Peninsula School Mount Eliza)
- Qiang, Sheng (Melbourne HS South Yarra)
- Reaburn, Katie (FCJ Benalla)
- Richardson, Jennifer (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Robb, Frances (FCJ Benalla)
- Rogers, Cassandra (Strathmore SC Strathmore)
- Rossiter, Sarah (Mt Clear College Mount Clear)
- Ryan, Sophie (Methodist Ladies College Kew)
- Salwin, Alisa (Sacre Coeur Glen Iris)
- Sandri, Jayne (Presentation College Windsor)
- Sapountzis, Michael (Balwyn HS Balwyn North)
- Saunders, Jade (Luther College Croydon)
- Schembri, Benjamin (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Schwaiger, Nicholas (Kew HS Kew East)
- Shirbin, Steven (Marcellin College Bulleen)
- Silvapulle, Stephen (St Kevins College Toorak)
- Smith, Kate (Sunbury Downs SC Sunbury)
- Smith, Natalie (Firbank GS Brighton)
- Smith, Rebecca (Wangaratta HS Wangaratta)
- Sokol, Melissa (Flinders Christian Community College Tyabb)
- Steele, Nicola (Methodist Ladies College Kew)
- Storey, Heidi (Siena College Camberwell)
- Sutherland, Megan (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Swinnerton, Lucie (Ruyton Girls School Kew)
- Taylor, Sara (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Teakel, Melinda (Vermont SC Vermont)
- Testa, Eleanore (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Thomas, Hamish (Haileybury College Keysborough)
- Thurman, Chloe (Christian College Institute Of Senior Education Waurn Ponds)
- Tran, Tran (Academy Of Mary Immaculate Fitzroy)
- Truong, Liem (Melbourne HS South Yarra)
- Tuanmu, Lucas (Melbourne GS Melbourne)
- Vanveenendaal, Louise (Carey Baptist GS Kew)
- Veriah, Sarbjoth (St Margarets School Berwick)
- Warner, Elyse (Padua College Mornington)
- Weir, Bryarne (Killester College Springvale)
- Westbrook, Tess (Catholic College Bendigo Bendigo)
- White, Sarah (University HS Parkville)
- Wilding, Jessica (Aquinas College Ringwood)
- Wilkins, Linda (Carey Baptist GS Kew)
- Wilkinson, Elizabeth (Korumburra SC Korumburra)
- Williams, Anthony (Melbourne HS South Yarra)
- Williams, Sandi (Brentwood SC Glen Waverley)
- Wilson, Katie (Colac HS Colac)
- Wilson, Sarah (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Wong, Christopher (De La Salle College Malvern)
- Wood, Alison (Rowville SC Rowville)
- Yan, Yuentung (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Yuan, Vicky (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Zeegers, Elsbeth (Galen College Wangaratta)
- Zhu, Yusi (Taylors College Melbourne)
- Ziemer, Michael (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Zwagerman, Kate (Kardinia International College Bell Post Hill)
41 (226 total)
- Adams, Bridget (Avila College Mount Waverley)
- Adamson, Sam (Upwey HS Upwey)
- Albanese, Nicole (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Alford, Kassie (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Archbold, Alexia (Benalla College - Faithfull Benalla)
- Ayres, Stacey (Timboon P-12 School Timboon)
- Bailey, Emily (Loreto College Ballarat)
- Barbar, Linda (Cranbourne Christian College Cranbourne)
- Barkatsas, Nicholas (Melbourne HS South Yarra)
- Barnden, Renee (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Barrack, Michael (Vermont SC Vermont)
- Bartlett, Alicia (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Basarin, Zeynep (Brighton SC Brighton East)
- Bast, Melissa (FCJ Benalla)
- Bauer, Melinda (Templestowe College Templestowe Lower)
- Baxter, Amanda (Wangaratta HS Wangaratta)
- Benne, Michael (Whitefriars College Donvale)
- Bentley, Paul (Melbourne HS South Yarra)
- Berlowitz, Julia (Siena College Camberwell)
- Bisognin, Sarah (Newhaven College Newhaven)
- Blair, Hayley (Bundoora SC Bundoora)
- Bostock, Stephanie (Christian College Institute Of Senior Education Waurn Ponds)
- Bowden, Olivia (Toorak College Mount Eliza)
- Bowman, Bridget (Bellarine SC Drysdale)
- Box, Leesa (Catholic Regional College Geelong Drysdale)
- Bramwell, Olivia (Ruyton Girls School Kew)
- Brown, Jodilee (Galen College Wangaratta)
- Brown, Matthew (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Brudenell, Mark (Frankston HS Frankston)
- Buchanan, Philippa (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Buiviet, Chantal (Geelong HS Geelong East)
- Byfordsibbing, Cherry (Eltham HS Eltham)
- Cao, Lina (Box Hill HS Box Hill)
- Carter, Alyson (Camberwell HS Canterbury)
- Chai, Megan (Vermont SC Vermont)
- Chan, Stephanie (Our Lady Of Sion College Box Hill)
- Chang, Steven (Trinity GS Kew)
- Charalambous, Adele (Our Lady Of Sacred Heart College Bentleigh)
- Cosgrove, Laura (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Courtney, Alexander (Melbourne HS South Yarra)
- Crone, Elizabeth (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Cunningham, Alexander (Melbourne HS South Yarra)
- Cusack, Veronica (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Dacy, Tory (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Dawson, Naomi (Catholic Ladies College Eltham)
- Deng, Linda (Box Hill Institute Box Hill)
- Deshmanya, Nisha (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Dexter, Nicholas (Murtoa P-12 College Murtoa)
- Dickson, Abbey (Frankston HS Frankston)
- Dodd, Joanna (Mater Christi College Belgrave)
- Drennan, Adam (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Eaves, Stephanie (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Eckersall, Anna (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Ellis, Julianne (Presentation College Windsor)
- Ellis, Nicholas (St Kevins College Toorak)
- English, Jane (Footscray City College Footscray)
- Eshuys, Katie (Wantirna College Wantirna)
- Fawcett, Kristy (East Loddon P-12 College Dingee)
- Fedorovsky, Alexandra (McKinnon SC McKinnon)
- Feiglin, Avital (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Fleming, Ashleigh (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Florance, Phoebe (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Fogarty, Nicholas (Galen College Wangaratta)
- Foggie, Belinda (Bentleigh SC Bentleigh East)
- Forbes, Michele (Cae Melbourne)
- Foss, Sarah (Beaconhills College Pakenham)
- French, Gabrielle (Loreto College Ballarat)
- Fullagar, Katherine (Tintern Ggs Ringwood East)
- Genova, Hannah (Luther College Croydon)
- Germano, Angelo (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Giannopoulou, Georghia (Mentone Girls GS Mentone)
- Godfrey, Erin (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Goodman, Cheryl (Shelford Girls Grammar Caulfield)
- Gordon, Daniel (Marcellin College Bulleen)
- Groenewegen, Rebecca (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Gutnick, Rochel (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Gutsmiedl, Petra (Donvale Living And Learning Centre Donvale)
- Hadley, Jessica (Bentleigh SC Bentleigh East)
- Hagel, Annelii (Genazzano FCJ Kew)
- Hah, Andrea (Melbourne Girls College Richmond)
- Hale, Sandra (Bentleigh SC Bentleigh East)
- Hanafi, Theresia (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Hansen, Amy (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Harlond, Nicole (Frankston HS Frankston)
- Hayman, Daniel (Melbourne HS South Yarra)
- Heath, Christopher (Melbourne GS Melbourne)
- Hebbard, Amanda (Wanganui Park SC Shepparton)
- Hobson, Adele (Frankston HS Frankston)
- Hodges, Katrina (Mentone Girls GS Mentone)
- Holland, Dominic (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Hopkins, Josephine (Flinders Christian Community College Tyabb)
- Hosking, Lana (Boort SC Boort)
- Howard, Allyson (Viewbank College Rosanna)
- Howard, Michael (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Hunter, Megan (Kyabram SC Kyabram)
- Irwin, Adam (Belmont HS Belmont)
- Jackson, Frances (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Jacobson, Shelley (Sacre Coeur Glen Iris)
- Jankovic, Anna (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Jarosz, Emma (Bayside College Newport)
- Johnstone, Fairlie (Emerald SC Emerald)
- Jones, Bridie (Ballarat GS Wendouree)
- Joshua, Ihara (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Jouravlev, Vasiliy (Mazenod College Mulgrave)
- Kay, Ashlee (Flinders Christian Community College Tyabb)
- Kelly, Nicole (Norwood SC Ringwood)
- Kennett, Sally (Firbank GS Brighton)
- Kiriakova, Velislava (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Labrooy, Jacquelyn (Sacre Coeur Glen Iris)
- Lacey, Cassandra (Wangaratta HS Wangaratta)
- Lagowski, Kaitlyn (Bacchus Marsh Grammar Bacchus Marsh)
- Lam, Kristopher (Melbourne HS South Yarra)
- Lambert, Carolyn (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Lane, Tim (Carey Baptist GS Kew)
- Lawford, Katherine (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Leary, Thomas (De La Salle College Malvern)
- Leipold, Claire (Ringwood SC Ringwood)
- Letang, Marc (Whitefriars College Donvale)
- Lewis, Rosemary (Firbank GS Brighton)
- Lorenzin, Adrian (Marcellin College Bulleen)
- Loxton, Tamara (St Josephs College Mildura)
- Lukaitis, Marta (Genazzano FCJ Kew)
- Lynch, Annmarie (Cheltenham SC Cheltenham)
- Ma, Jennifer (Genazzano FCJ Kew)
- Macaulay, Stuart (Haileybury College Keysborough)
- Maki, Ryan (MacKillop Catholic Regional College Werribee)
- Manning, Lara (Bendigo Senior SC Bendigo)
- McCarthy, Jessica (Padua College Mornington)
- McCraemoore, Lia (Williamstown HS Williamstown)
- McEwen, Claire (RMIT TAFE Carlton)
- Mead, Geoffrey (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Medved, Jessica (Our Lady Of Sion College Box Hill)
- Menabde, Maya (Brighton SC Brighton East)
- Mitchell, Christopher (Vermont SC Vermont)
- Moore, Jarred (St Kevins College Toorak)
- Moret, Rebecca (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Morrow, Olivia (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Mychajlyszyn, Lynn (Castlemaine SC Castlemaine)
- Newstead, Verity (Girton GS Ltd Bendigo)
- Ng, Motung (Balwyn HS Balwyn North)
- Nguyen, Julie (Kew HS Kew East)
- Nguyen, Nhi (Wellington SC Mulgrave)
- Niazi, Hasret (Marian College Sunshine Sunshine West)
- Njanja, Tony (Rowville SC Rowville)
- Nohel, Nikola (Melbourne Girls College Richmond)
- Norgate, Kerrie (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Novak, Emma (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- OBrien, Daniel (Balwyn HS Balwyn North)
- OBrien, Lauren (Mt Lilydale Mercy College Lilydale)
- OBrien, Mikaela (Loreto College Ballarat)
- OKane, Bridget (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Okearney, Emily (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- ONeill, Claire (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Pabari, Anjali (Ruyton Girls School Kew)
- Papa, Bianca (St Monicas College Epping)
- Parsons, Rachel (Siena College Camberwell)
- Paull, Lauren (Aquinas College Ringwood)
- Pavlou, Penelope (St Johns Greek Orthodox College Preston)
- Pehlivan, Nancy (Erinbank SC Westmeadows)
- Perera, Natalie (Lowther Hall Anglican GS Essendon)
- Pippett, Felicity (Kardinia International College Bell Post Hill)
- Poczatkiewicz, Kathryn (Niddrie SC Niddrie)
- Podubinski, Tegan (Wangaratta HS Wangaratta)
- Pokornyi, Titanilla (McKinnon SC McKinnon)
- Preece, Emma (Princes Hill SC Carlton North)
- Privitelli, Tara (Genazzano FCJ Kew)
- Quilliam, Jessie (Sunshine College Sunshine)
- Raghavan, Suresh (Melbourne HS South Yarra)
- Ramachandran, Prashanth (Melbourne HS South Yarra)
- Rechichi, Michelle (St Monicas College Epping)
- Reed, Kelly (Mentone Girls SC Mentone)
- Richards, Jemma (Methodist Ladies College Kew)
- Richards, Stacey (Oxley College Chirnside Park)
- Roberts, Stephanie (Wantirna College Wantirna)
- Robertson, Alexandra (Mentone Girls GS Mentone)
- Rosbiffi, Renata (St Johns Regional College Dandenong)
- Rossbrewin, Tristan (St Leonards College Brighton East)
- Rothschild, Warwick (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Rowson, Molly (Avila College Mount Waverley)
- Ruge, Courtney (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Russo, Daniella (Cheltenham SC Cheltenham)
- Ryan, Clare (Loreto College Ballarat)
- Ryan, Michaela (Santa Maria College Northcote)
- Scheiner, Sara (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Schley, Michelle (Northside Christian College Bundoora)
- Schnall, Michael (Doncaster SC Doncaster)
- Seal, Stuart (The Peninsula School Mount Eliza)
- Sharp, William (Melbourne HS South Yarra)
- Shaw, Ciara (Catholic Ladies College Eltham)
- Sherer, Kyle (Melbourne HS South Yarra)
- Shields, Alison (Wanganui Park SC Shepparton)
- Skorupski, Paulina (Melbourne Girls College Richmond)
- Smith, Madelyn (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Smith, Marika (Firbank GS Brighton)
- Smith, Patrick (De La Salle College Malvern)
- Spinella, Alissa (Northside Christian College Bundoora)
- Steinwall, Sean (St Kevins College Toorak)
- Stuckey, Matthew (Carey Baptist GS Kew)
- Tainsh, Kathryn (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Tarrant, Kate (Shelford Girls Grammar Caulfield)
- Taylor, Renee (Luther College Croydon)
- Teal, Louise (Firbank GS Brighton)
- Tennant, Jeannie (Shepparton HS Shepparton)
- Thompson, Lisa (Red Cliffs SC Red Cliffs)
- Thorogood, Vicki (Matthew Flinders Girls SC Geelong)
- Tilley, Bianca (Lilydale HS Lilydale)
- Tobin, Joanna (Genazzano FCJ Kew)
- Tobin, Miriam (Carey Baptist GS Kew)
- Tran, Sarah (Aquinas College Ringwood)
- Trunavuckarasu, Aravindan (Melbourne HS South Yarra)
- Truscott, Nicolette (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Turner, Kirsten (Flinders Christian Community College Tyabb)
- Vacy, Kristina (Kilbreda College Mentone)
- Vanberkel, Jayde (Kurunjang SC Melton)
- Vu, Michelle (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Waugh, Rachel (Genazzano FCJ Kew)
- Webb, Genevieve (Norwood SC Ringwood)
- Weeden, Claire (Corryong College Corryong)
- Wilder, Sarahjane (Leongatha SC Leongatha)
- Wilson, Kellie (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Worth, Jessica (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Wright, Natasya (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Zammit, Elizabeth (Caroline Chisholm Catholic College Braybrook)
- Zelencich, Leah (Damascus College Mount Clear)
- Zhao, Alice (Wesley College Melbourne)
- Zoppos, Eloise (Avila College Mount Waverley)
40 (275 total)
- Aiezza, Sara (St Monicas College Epping)
- Alba, Catherine (Mt Waverley SC Mount Waverley)
- Angus, Neil (Waverley Christian College Wantirna South)
- Antonopoulos, Stephanie (Sacre Coeur Glen Iris)
- Antonucci, Megan (Melbourne Girls College Richmond)
- Arthurson, Gemma (Our Lady Of Sion College Box Hill)
- Athanasiou, Nicole (Mt St Joseph Girls College Altona)
- Ballinger, Rachel (Brauer College Warrnambool)
- Barker, Laura (University HS Parkville)
- Bates, Ashlee (Genazzano FCJ Kew)
- Beckwith, Arden (University HS Parkville)
- Beischer, Samantha (Toorak College Mount Eliza)
- Beith, Nicole (Aquinas College Ringwood)
- Berger, Emily (Frankston HS Frankston)
- Besford, Joe (Warrnambool College Warrnambool)
- Bird, Hope (Loreto College Ballarat)
- Blair, Kylie (Bentleigh SC Bentleigh East)
- Blanc, Alister (Melbourne GS Melbourne)
- Bogatin, Carly (Bialik College Hawthorn East)
- Boin, Alison (Shelford Girls Grammar Caulfield)
- Borg, Kimberley (Aquinas College Ringwood)
- Bourke, Kate (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Bowden, Jessica (Kilbreda College Mentone)
- Branchflower, Sarah (Santa Maria College Northcote)
- Browne, Krystal (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Brownhill, Sarahjayne (Firbank GS Brighton)
- Bulot, Zaine (Northcote HS Northcote)
- Burr, Amy (Waverley Christian College Wantirna South)
- Butera, Ashlee (Loyola College Watsonia)
- Byrne, Kate (Avila College Mount Waverley)
- Caffrey, Laura (Frankston HS Frankston)
- Carey, Kate (Catholic Regional College Geelong Drysdale)
- Cash, Zoe (Methodist Ladies College Kew)
- Cassidy, Aoife (Marian College Sunshine Sunshine West)
- Cassy, Lauren (Genazzano FCJ Kew)
- Chadwick, Clare (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Cheah, Lichan (Melbourne HS South Yarra)
- Choi, Seungeun (Mater Christi College Belgrave)
- Cleghorn, Kimberley (Salesian College Sunbury)
- Coates, Nicole (Maryborough Regional College Maryborough)
- Cook, Melissa (Aquinas College Ringwood)
- Cornelissen, Elyse (Doncaster SC Doncaster)
- Cornelissen, Jessica (Doncaster SC Doncaster)
- Cosgriff, Brett (Haileybury College Keysborough)
- Craig, Sally (St Josephs College Echuca)
- Crawford, Kimberley (The Knox School Wantirna South)
- Cronin, Stefanie (Academy Of Mary Immaculate Fitzroy)
- Crowe, Amy (Firbank GS Brighton)
- Culkinlawrence, Tess (Sacre Coeur Glen Iris)
- Cunningham, Amy (Vermont SC Vermont)
- Cyngler, Claire (The King David School Armadale)
- Dangelo, Antonietta (St Margarets School Berwick)
- Danielczak, Maria (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Davison, Andrea (Killester College Springvale)
- Dean, Alessandra (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Debono, Abegayl (Footscray City College Footscray)
- Delborrello, Cristina (Penola Catholic College Broadmeadows)
- Dempsey, Carolyn (Sacre Coeur Glen Iris)
- Dempster, Frances (St Margarets School Berwick)
- Deo, Annie (Belmont HS Belmont)
- Devine, Ashlee (Viewbank College Rosanna)
- Dickson, Jaimi (Gippsland Grammar - Senior Sale)
- Dix, Jennifer (Warrandyte HS Warrandyte)
- Dodd, Alicia (Sunbury Downs SC Sunbury)
- Downward, Karina (Mornington SC Mornington)
- Doyle, Elise (Our Lady Of Mercy College Heidelberg)
- Dragonetti, Laura (Siena College Camberwell)
- Dsouza, Melanie (Marian College Sunshine Sunshine West)
- Ducat, Lauren (Ringwood SC Ringwood)
- Dudek, Lauren (Tintern Ggs Ringwood East)
- Duong, Helen (Balwyn HS Balwyn North)
- Durham, Laura (Strathmore SC Strathmore)
- Dynon, Ashlee (Ruyton Girls School Kew)
- Elliott, Kaz (Mullauna College Mitcham)
- Ellis, Sophie (Kilvington Baptist Girls GS Ormond)
- Ellwood, Benjamin (Camberwell HS Canterbury)
- Errol, Elizabeth (Woodleigh School Baxter)
- Etherington, Sarah (Box Hill HS Box Hill)
- Excell, Heather (Balwyn HS Balwyn North)
- Facey, Blake (Emmanuel College Warrnambool)
- Factor, Andrew (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Fallu, Christopher (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Fenech, William (Melbourne HS South Yarra)
- Fishwick, Miriam (Eltham HS Eltham)
- Fitzsimmons, Louella (Rowville SC Rowville)
- Fowler, Caitlin (Sacred Heart College Geelong Newtown)
- Frahn, Hannah (Highview Christian Community College Maryborough)
- Francis, Meagan (Korumburra SC Korumburra)
- Frawley, Erin (Kilbreda College Mentone)
- Fullgrabe, Dana (MacLeod College MacLeod)
- Furness, David (Whitefriars College Donvale)
- Gaon, Andrej (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Gargano, Bianca (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Garmaz, Claire (Werribee SC Werribee)
- Glossop, Amanda (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Godfrey, Sarah (Loreto College Ballarat)
- Golding, Hannah (Matthew Flinders Girls SC Geelong)
- Gotlib, Tamara (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Gourley, Brianna (Loreto College Ballarat)
- Graham, Melinda (Luther College Croydon)
- Grant, Raquel (Colac HS Colac)
- Gratian, Jeromy (Blackburn HS Blackburn)
- Greenberger, Nadav (Leibler Yavneh College Elsternwick)
- Greenhill, Alice (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Griffiths, Courtney (Sunbury Downs SC Sunbury)
- Grima, Maryrose (Mt St Joseph Girls College Altona)
- Gunasekera, Christine (Firbank GS Brighton)
- Guy, Alexander (Melbourne GS Melbourne)
- Hale, Rachel (Ashwood SC Ashwood)
- Hallowell, Erin (Padua College Mornington)
- Harari, Elana (Methodist Ladies College Kew)
- Harding, Ashleah (Toorak College Mount Eliza)
- Hardy, Sarah (Mentone Girls GS Mentone)
- Harrison, Karen (The Knox School Wantirna South)
- Henderson, Gemma (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Hiew, Daphne (Fintona Girls School Balwyn)
- Hill, Shanae (Avila College Mount Waverley)
- Hogg, Danielle (Corryong College Corryong)
- Hooke, Katrina (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Horan, Daniel (St Bernards College Essendon)
- Horton, Georgina (Mt Lilydale Mercy College Lilydale)
- Houlihan, Carmen (Norwood SC Ringwood)
- Hutton, Rebecca (Mentone Girls SC Mentone)
- Hyde, Rebecca (Santa Maria College Northcote)
- Ianson, Amy (Notre Dame College Shepparton)
- Ionescuenache, Ana (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Ip, Angela (Avila College Mount Waverley)
- James, Abby (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Jamieson, Tom (Melbourne HS South Yarra)
- Jebson, Crystal (Doncaster SC Doncaster)
- Jenkins, Vaughan (Melbourne GS Melbourne)
- Jones, Tahnee (Melton SC Melton)
- Jontef, Jade (Doncaster SC Doncaster)
- Judson, Moss (St Leonards College Brighton East)
- Juraja, Sophie (St Monicas College Epping)
- Kenney, Emma (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Kilpatrick, Lauren (South Coast Christian College Leongatha)
- Ko, Heather (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Kohn, Judith (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Kowalewsky, Taighan (Mill Park SC Epping)
- Kumar, Kavish (Melbourne HS South Yarra)
- Lafranchi, Trent (Bacchus Marsh Grammar Bacchus Marsh)
- Lang, Sara (Strathcona Baptist Girls GS Canterbury)
- Larkins, Julian (Melbourne HS South Yarra)
- Lasich, Astrid (Genazzano FCJ Kew)
- Law, Janette (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Lee, Brianna (Kilbreda College Mentone)
- Lee, Calvin (Balwyn HS Balwyn North)
- Leslie, Deborah (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Little, Amy (Fairhills HS Knoxfield)
- Lobley, Thomas (Trafalgar HS Trafalgar)
- Lyubic, Natalia (The King David School Armadale)
- Malkin, Sarah (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Marshall, Emily (Luther College Croydon)
- Maud, Aimee (Bendigo Senior SC Bendigo)
- Maxwell, Sophie (Mentone Girls GS Mentone)
- McCarthy, Beth (Maffra SC Maffra)
- McKinnon, Jessamy (Sherbrooke Community School Sassafras)
- McLean, Genevieve (Our Lady Of Sion College Box Hill)
- McLennan, Dani (Traralgon SC Traralgon)
- McMillan, Leah (Frankston HS Frankston)
- Merritt, Jemma (Tintern Ggs Ringwood East)
- Miazoi, Zohra (Monterey SC Frankston North)
- Miles, Katherine (Korowa Anglican Girls School Glen Iris)
- Miller, Natalie (Wesley College Melbourne)
- Mitchell, Lester (Balwyn HS Balwyn North)
- Molloy, Sheree (Loreto College Ballarat)
- Moncur, Elise (Mt St Joseph Girls College Altona)
- Morris, Shaun (St Bernards College Essendon)
- Mottau, Simone (Lyndale SC Dandenong North)
- Moylan, Jacinta (Methodist Ladies College Kew)
- Munrosmith, Claire (Mt Eliza SC Mount Eliza)
- Mutimer, Jake (St Helena SC Eltham)
- Naismith, Larissa (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Nguyen, Andrew (Marcellin College Bulleen)
- Nguyen, Diana (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- OBrien, Julieanne (Mullauna College Mitcham)
- OConnell, Emma (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Oliver, Chelsea (Gippsland Grammar - Senior Sale)
- Osborne, Peter (Melbourne HS South Yarra)
- Panna, Kathryne (The Knox School Wantirna South)
- Pearce, Anna (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Peters, Amy (Tallangatta SC Tallangatta)
- Phillips, Tegan (Lowanna College Newborough)
- Pinn, Ainsley (Rutherglen HS Rutherglen)
- Prentice, Pascal (Trinity GS Kew)
- Pualic, Tegan (Charlton College Charlton)
- Raines, Hannah (MacLeod College MacLeod)
- Rasmussen, Patrick (St Kevins College Toorak)
- Rayner, Claire (St Pauls Anglican GS Warragul)
- Rhodes, Kerryn (Kurunjang SC Melton)
- Richards, Astrid (Flinders Christian Community College Tyabb)
- Richardson, Sarah (Ringwood SC Ringwood)
- Rinaudo, Lyra (Marian College Myrtleford Myrtleford)
- Ring, Alexander (Melbourne HS South Yarra)
- Ritchie, Catherine (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Robinson, Luke (Flinders Christian Community College Tyabb)
- Rock, Meaghan (South Coast Christian College Leongatha)
- Rogers, Demelza (Cae Melbourne)
- Rogers, Nicholas (St Kevins College Toorak)
- Rosenzweig, Racheli (Beth Rivkah Ladies College East St Kilda)
- Rudakov, Anna (Montmorency SC Montmorency)
- Rule, John (Carey Baptist GS Kew)
- Rumble, Megan (Tallangatta SC Tallangatta)
- Rumbold, Laurie (Catholic College Bendigo Bendigo)
- Russell, Timothy (Melbourne GS Melbourne)
- Russo, Thomas (St Bernards College Essendon)
- Rynkiewicz, Natalie (Box Hill HS Box Hill)
- Sabet, Paria (Koonung SC Mont Albert North)
- Salwin, Stephanie (Sacre Coeur Glen Iris)
- Samios, Krystle (Aquinas College Ringwood)
- Saunders, Dylan (Oberon HS Belmont)
- Saunders, Laura (Canterbury Girls SC Canterbury)
- Schier, Luella (Mitchell SC Wodonga)
- Secomb, Shelley (Catholic College Sale)
- Segal, Shelley (Mt Scopus Memorial College Burwood)
- Sheeran, Adele (Mornington SC Mornington)
- Shegog, Tanya (Marian College Sunshine Sunshine West)
- Shenstone, Kahlia (MacRobertson Girls HS Melbourne)
- Sheridan, Ellen (Catholic College Wodonga)
- Sherman, Matthew (St Kevins College Toorak)
- Shimmin, Rochelle (Methodist Ladies College Kew)
- Sideras, Bianca (Berwick SC Berwick)
- Slocum, Ryan (Melbourne HS South Yarra)
- Smarrelli, Silvia (Overnewton Anglican Community College Keilor)
- Smith, Bronwyn (Corryong College Corryong)
- Smith, Flora (Princes Hill SC Carlton North)
- Smith, Lauren (Tintern Ggs Ringwood East)
- Smith, Rodric (Beaconhills College Pakenham)
- Smithyman, Amigamia (Melbourne Girls College Richmond)
- Snow, Alexandra (Girton GS Ltd Bendigo)
- Somers, Christopher (Haileybury College Keysborough)
- Somerville, Emma (Wesley College Glen Waverley Glen Waverley)
- Stead, Ingrid (Wesley College Melbourne)
- Steinfort, Lauren (Mentone Girls SC Mentone)
- Storey, Laura (Waverley Christian College Wantirna South)
- Stuchbery, Lauren (Leongatha SC Leongatha)
- Styles, Kimberley (Vermont SC Vermont)
- Sykes, Kate (Ballarat And Clarendon College - Senior Ballarat)
- Taip, Melanie (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Taip, Melissa (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Talbot, Lachlan (Camberwell HS Canterbury)
- Tangirala, Neil (Melbourne HS South Yarra)
- Tatai, Sara (Footscray City College Footscray)
- Taya, Maryanne (Caulfield GS - Wheelers Hill Wheelers Hill)
- Taylor, Brianna (Korumburra SC Korumburra)
- Testaz, Alyce (Buckley Park College Essendon)
- Thomas, Jade (Melbourne Girls College Richmond)
- Trumble, Jessica (Firbank GS Brighton)
- Truong, Sandie (Vermont SC Vermont)
- Tuccitto, Nadia (Pascoe Vale Girls SC Pascoe Vale)
- Uren, Katherine (Norwood SC Ringwood)
- Valkovic, Laura (Melbourne Girls College Richmond)
- Varga, Rachel (Cranbourne Christian College Cranbourne)
- Volkov, Alice (Brentwood SC Glen Waverley)
- Wallace, Rebecca (Ringwood SC Ringwood)
- Walsh, Caitlin (Galen College Wangaratta)
- Wang, Jiming (Melbourne HS South Yarra)
- Watmuff, Madeline (Wesley College Melbourne)
- Watt, Mitchell (Yarram SC Yarram)
- Webb, Julieanne (Heathmont College Heathmont)
- Webster, Emma (Braemar College Woodend)
- Webster, Kirie (Western Heights College Geelong North)
- Weissbacher, Stephen (Essendon Keilor College Essendon)
- Whyte, Katherine (Mitchell SC Wodonga)
- Wijesinghe, Sonali (Maranatha Christian School Endeavour Hills)
- Williams, Chase (Distance Education Centre Victoria Thornbury)
- Willocks, Emily (Ivanhoe Girls GS Ivanhoe)
- Wilson, Kahlia (Kilbreda College Mentone)
- Wilson, Lauren (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Wilson, Melanie (Mooroolbark College Mooroolbark)
- Wise, Alicia (Cheltenham SC Cheltenham)
- Wright, Emma (Echuca HS Echuca)
- Young, Kyle (Melbourne HS South Yarra)
- Zmegac, Stephanie (Mornington SC Mornington)